Autoservicestation ‘Alfa’ www.alfa-autoservice.nl
Drukkerij Bareman www.bareman.nl
Foto Bleijenbergh www.fotob.nl
Aannemingsbedrijf Broere Terneuzen BV Nijverheidsstraat 48, 4538 AX Terneuzen, 0115-617845
Bestratingsbedrijf en verhuur D. van  Driel Hoek van de dijk 5, 4543 NE Zaamslag, 0115-611659
Easyflo.nl www.easyflo.nl
Flikweert transport Sluiskil Stroodorpe 33, 4541 CC Sluiskil, 0115-477066
Goud Biervliet www.goudbiervliet.nl
Groen Wens www.groenewens.nl
Guiljam Hoek www.guiljam-hoek.nl
Herrebout Transport www.herrebout.nl
Van Huisstede Makelaardij www.vanhuisstedemakelaardij.nl
Tandtechnisch laboratorium Klaassen BV www.ttlklaassenbv.nl
Marlé Mode www.marlemode.nl
Meclean professional cleaning machines B.V. www.meclean.nl
Evangelische boekhandel 'Oase' Zandstraat 7, 4531 ES Terneuzen, 0115-695235
Pladdet Biervliet www.pladdet.nl
Slaapkenner Rademakers www.slaapkennerrademakers.nl
Vakgarage Rida www.vakgaragerida.nl
Uitvaartverzorging de Ridder www.deridder-uitvaart.nl
Handelsonderneming C.A. Riemens Graaf Jansdijk 66, 4571 SJ Axel, 0115-562258
Sinke Groep www.sinkegroep.nl
Groente en fruit Fa. A. Tollenaar Hoekseweg 1, 4542 PT Hoek, 0115-612931
Mazda Dealer Verlinde BV www.mazdaverlinde.nl
Juwelier Wijffels www.juwelierwijffels.nl
Damesmode Tonny Wisse Vlietstraat 15, 4535 HA Terneuzen, 0115-614082